• 200 domków na placu co tydzień nowe dostawy skorzystaj ze sprzedaży ratalnej wprowadzimy i wypoziomujemy domek na Twoją działkę

O nas

Poszukujesz domków holenderskich (domków angielskich) nowych lub używanych z gwarancją 100% sprawności i bezpieczeństwa?

Postaw na doświadczenie oraz wysoki standard świadczonych usług. Działalność w zakresie sprzedaży nowych i używanych domków mobilnych prowadzimy wiele lat, mając na uwadze interes klienta. Uwzględniamy potrzeby i oczekiwania każdego, komu zależy na zapewniających dach nad głową i komfortowych domkach w atrakcyjnych cenach.

Jesteśmy liderem, jeśli chodzi o wybór domków mobilnych letniskowych oraz całorocznych - oferujemy największy asortyment obiektów nowych i używanych o różnej powierzchni i różnym standardzie. Na naszym placu znajduje się ok. 100 wersji domków holenderskich - o różnym metrażu i standardzie, także dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność 100% satysfakcji. Zamawiane domki są szczegółowo sprawdzane przed wyjazdem do klientów, dzięki czemu nadają się do natychmiastowego zamieszkania. Posiadają niezbędne instalacje (elektryczną, gazową, wodociągową) oraz umeblowanie.

Wszystkie domki holenderskie (angielskie) - nowe i używane - dostępne są na placu Nuna k. Nasielska, niedaleko Warszawy i Skierniewic.

Jeżeli interesują Cię tanie domki holenderskie, już teraz zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Postaw na wieloletnie doświadczenie i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Aranżacje

Domki / domy holenderskie (zwane również domkami angielskimi), ze względu na swoją mobilność, można ulokować w dowolnym miejscu.

Marzy Ci się mieszkanie w samym sercu natury - pośród jezior i lasów? A może od zawsze Twoim życzeniem jest mieszkać w górach? Dzięki domkom holenderskim wreszcie spełnią się Twoje marzenia. To idealna propozycja dla osób, które mają dość ograniczeń i cenią sobie wygodę.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by w dowolny sposób zaaranżować przestrzeń wokół wybranego domku. Jeżeli posiadasz ciekawe pomysły, warto je zrealizować. Co więcej, do wszystkich modeli domków holenderskich można dobudować drewniane podesty lub tarasy, by czerpać jeszcze większą przyjemność z obcowania z przyrodą, spędzając czas na świeżym powietrzu.

Przekonaj się, jak wiele możliwości aranżacyjnych mogą Ci zaoferować domki holenderskie. Jeśli nie masz ciekawych koncepcji, skorzystaj z naszych propozycji.

Transport domków

Zamawiając domek holenderski z naszej oferty, nie musisz martwić się o nic. Zajmiemy się jego transportem we wskazane przez Ciebie miejsce.

Posiadamy własną flotę pojazdów, która gwarantuje bezpieczny i sprawny transport domków holenderskich na terenie całego kraju. A to wszystko bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów - usługę transportową dla domków zakupionych z naszej oferty wykonujemy bezpłatnie.

Z naszej oferty możesz skorzystać także wtedy, gdy posiadasz własny domek holenderski i chcesz go przetransportować. Gwarantujemy atrakcyjne, ustalane indywidualnie warunki cenowe.

Zapewniamy profesjonalną usługę transportową - posiadamy wszelkie zezwolenia na przewóz ładunków ponadgabarytowych.

Już teraz skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty w zakresie dowozu domków holenderskich pod wskazane miejsce.

Wprowadzimy i wypoziomujemy domek na działce o szczegóły zapytaj sprzedawce.

Informacje o domkach

Nie ma znaczenia, czy kupujesz mobilny domek holenderski nowy czy używany. Wszystkie domki holenderskie (domki angielskie) dostępne w naszej ofercie to gwarancja najwyższej jakości i sprawności:

 • posiadają instalacją gazową, elektryczną i wodociągową - zweryfikowaną pod kątem działania i bezpieczeństwa,
 • wszystkie są rzetelnie sprawdzane po przyjeździe na plac,
 • wszystkie są dokładnie sprawdzane przed wyjazdem do klienta - w razie niedociągnięć, usterki są eliminowane i ponownie sprawdzane.

A to wszystko bez żadnych dodatkowych kosztów.

Kupując domek holenderski dostępny w naszej ofercie masz możliwość wyboru: możesz go odebrać teraz lub będzie czekał na Ciebie do wiosny.

 • Kontakt

  Firma FLORYDA

  Nuna 632, 05-190 Nasielsk

  pn - sb: 8:00 - 15:00, nd: 10:00 - 14:00

  727 624 392

  marek-kaminski111@wp.pl

  CEIDG - zobacz wpis
  NIP: 113 232 30 77
  REGON: 146 354 673

  Płatności
  • przelew na konto

  Dostawa
  • pod wskazany przez Ciebie adres, naszym transportem, gratis

 • Zobacz
 • O nas

  Jesteśmy liderem, jeśli chodzi o wybór domków holenderskich letniskowych oraz całorocznych - oferujemy największy asortyment domków nowych (od producenta) i używanych o różnej powierzchni i różnym standardzie. Na naszym placu znajduje się ok. 100 wersji domków holenderskich, także dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Kupiony u nas domek przewozimy w dowolne miejsce w kraju – może to być miejscowość na Mazurach, Śląsku, w Wielkopolsce, w mazowieckim, podlaskim czy lubuskim. Nasze domki trafiły m.in. do Gdańska, Białystoku, Suwałk, Gdyni, Lublina, Olsztynka, Radomia i Rzeszowa. Zapraszamy.